GaGa dostala užitočné darčeky!

Počas svojho posledného koncertu v Brisbane dostala Lady Gaga  od fanúšikov rôzne darčeky hoci najužitočnejším bol asi vibrátor :) Gaga bola s darčeku nadšená a poďakovala za neho týmito slovami.

"Som vďačná, že sa staráte o môj sexuálny život".

Opäť dostala bábiku Barbie, ktorej hlavu si nasadila na prostredník, ale viac už uvidíte vo videu. Link je dole, ale na prezeranie musíte byť prihlásení na youtube.


http://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Fv%3DPcED-Dufels

Lady GaGa dorazila do Sydney!

Dnes ráno sa Lady Gaga dostavila do Sydney. V Sydney vystúpi so svojím turné a tu by sa mala konať aj párty k parfému.

Lady GaGa do Afriky!

Lady GaGa so svojím turné Born This Way Ball Tour pocestuje až do Afriky! Lady GaGa da ikáže v Afrike 30. novembra kde vystúpi v Kapskom Meste a neskôr 3. decembra v Johannesburgu. Ďalšie dátumy by sme sa mali dozvedieť už v pondelok.

Lady GaGa tramky!

Na internete som objavil fotku týchto tramiek na štýl Lady GaGa a jej turné Born This Way Ball Tour. Kto by ich nechcel?? :)

Thajská vláda kritizovala GaGu!

Thajské ministerstvo kultúry veľmi skritizoval Lady Gaga, ktorá u nich v rámci turné Born This Way Ball vystúpila za to, že počas koncertu v Bangkoku nevhodne použila thajskú vlajku.

Speváčka vtedy mala oblečené bikini, tradičné thajskou pokrývku hlavy a sedela na motocykli a na jeho konci uviazala práve thajskú vlajku, čo sa ministerstvu javí veľmi nevhodné. Ministerstvo dnes vyhlásilo, že správanie Gaga bolo "nevhodné, prešlo a zranilo city thajských ľudí."

Námestník ministerstva, Somchai Seanglai, sa nechal počuť, že jeho úrad podal sťažnosť na políciu. Zároveň však dodáva, že tu síce existuje ten protokol so sťažnosťou, ale ministerstvo vraj nemá v úmysle proti americkej speváčke podnikať právne kroky.

Ázijská časť turné Lady Gaga bola veľmi úspešná, ale spája sa s ňou aj veľmi nepríjemné udalosti ako napríklad rôzne demonštrácie zo strán náboženských zástancov. Jej koncert v Jakarte v Indonézii bol dokonca zrušený pre hrozby surových demonštrácií a chaosu. I cez tieto problémy môže mať Gaga a jej tím radosť, pretože len za 16 ázijských koncertov zarobila vyše 40 miliónov dolárov.